Electri

Cildin ışıldaması için yaptırabileceğiniz bir aşı hem cildiniz için hem de gözaltı morluğunuz için mükemmel bir uygulama.

Yüzünüzün solgun görünmesinden şikayetçi iseniz mat bir cilde sahipseniz bu uygulamayı çok rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sadece göz altına yönelik bir şikayetiniz de var ise bir tek o bölgeyede yaptırabilirsiniz. Electri deki amaç gözaltı morluğunu daha iyi hale getirmek, erken cilt yaşlanmasına ve serbest radikal hasarları önlemek (hiperpigmentasyon), leke ve hidrasyonu yani su kaybını düzenlemek. Kronik yorgunluk, sağlıksız beslenme, güneş ve sigaranın sebep olduğu solgun yüz ve yorgun yüz için birebir bir tedavi seçeneğidir. İçeriğinde süksinik asit ve hyaluronik asit bulunmaktadır.

Nasıl uygulanır?
İşlem yapılacak olan belgeye lokal anestezi krem sürülür 15-20 dakika kadar beklenir. Papül oluşturacak şekilde tüm yüze uygulanır papüller 1-2 saatte geçer.

Etki ne zaman görülür?
İlk etkiler uygulama yapıldıktan 4 saat sonra görülmeye başlar, birkaç güne kadar çok daha iyi bir hal alır. Nemlilik ve parlama oldukça göze çarpar.

Uygulama sıklığı?
Dört ay kadar etkisi vardır eğer istenirse 3/4 ayda bir yapılabilir.

Electri
diger-ameliyatsiz.png

AMELİYATSIZ ESTETİK


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.