İğnesiz Mezoterapi

Çok hassas ciltlerde iğneli mezoterapi uygulanması sonucu kızarıklıklar ve morluklar meydana gelebilir. İğneli uygulama istemeyen kişiler için İğnesiz Mezoterapi yapılır. Cilt bakımlarından sonrada yapılabildiği gibi tek başına da uygulanabilir.
Ultrasound dalgaları sayesinde, ürünün cilt yüzeyinin altına geçişini sağlar. Vibrasyon, stratum corneum geçirgenliğini arttırır ve aktif besinlerin cilt altına daha iyi geçmesini sağlar. Verilen düşük doz elektrik akımı ile ciltteki gözenekler açılır ve bu gözeneklerden ürün kolayca geçer, cihaz kapatılınca gözenekler eski haline dönerek kapanır. İçeri giren sıvı kan yoluyla ilerleyerek kolajen ve elastin gibi yapıtaşlarını uyararak etkili ve uzun süre etki sağlar.
İğnesiz mezoterapide görülen bir yan etki bulunmuyor.

İğnesiz Mezoterapi

İğnesiz Mezoterapi Nasıl Uygulanır?

  • Cilt yapısı hassas olan kişiler mutlaka iğnesiz mezoterapi uygulamasını tercih etmelidir. Mezoterapi haftada 1 kez, cilt bakım seanslarının sonuna eklenebilir.
  • Genelde mezoterapi kapsamında uygulama yapılan bölge su ile temas etmemeli. 6 – 8 saat arası banyo yapılmalıdır.
  • Uygulamanın üzerinden en az 4 saat geçinceye kadar makyaj yapılmamalıdır.

İğnesiz Mezoterapinin Faydaları

  • Ciltteki matlığı gidermeye yardımcı ve güçlü bir anti aging tedavisi yaparak kırışıklıkları ve yüzdeki ince çizgileri azaltmaya yardımcı olur.
İğnesiz Mezoterapi
diger-ameliyatsiz.png

AMELİYATSIZ ESTETİK


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.