P.R.P. Yağ ve Kök Hücre Uygulamaları

P.R.P. - Yağ

İlle gençliğe davet!

Vücudun uygun bölgelerinden uygun teknik ile alınan yağlar çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra kök hücrelerden zengin bir solüsyon elde edilir. Daha sonra mikro enjeksiyon yöntemi ile yağlar yüz bölgesinde en uygun yerlere, en ideal ve en doğal bir şekilde uygulanır.

Yüze bir bütün olarak baktığımızda yağ ve kök hücre uygulamalarını kendi kanınızdan hazırladığımız PRP ile kombine olarak uygulamanın son derece iyi sonuçlar verdiğini görmekteyiz. Bu uygulamaları bütünleyici bir yaklaşım olarak görüp hastalarıma mümkünse kombine olarak uyguluyorum.

Yağ ve Kök Hücre Uygulama

Yağ ve kök hücreden zengin yağ enjeksiyonları ile gençliğe davetlisiniz. Vücudun uygun bölgelerinden uygun teknik ile alınan yağlar çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra kök hücreden zengin bir karışım elde edilir. Daha sonra yüz bölgesinde uygun olan yerlere mikro enjeksiyon ile yağ ve kök hücre karışımı gençliği yakalamak için uygun ve ideal olacak şekilde enjekte edilir.

Yağ enjeksiyonları sonrasında yüzünüzde gençliği yakalamak sizinde hakkınız. Öte yandan yüze bir bütün olarak baktığımızda yağ ve kök hücre uygulamalarını kendi kanınızdan hazırladığımız PRP ile kombine olarak uygulamanın son derece iyi sonuçlar verdiğini görmekteyiz. Bu uygulamaları BÜTÜNLEYİCİ bir yaklaşım olarak görüp hastalarıma kombine veya tek başına uygulama yapma konusunda çeşitli tavsiyelerde bulunuyorum.

Dolgu Uygulamaları
diger-yuz.png

YÜZ ESTETİĞİ


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.