Somon DNA

Somon Aşısı, cildimizin güneş etkisi, kötü faktörlerden korumak için yeniden yapılandırmak için güvenli antiage aşılardandır. Somon DNA aşısının birinci önemli etkisi içerdiği hyalüronik asit sayesinde cildin yaşla birlikte kaybettiği nemin tekrar geri kazandırılmasıdır. İkinci aşamada somon balıklarının sütlerinden elde edilen serum minik zerkler halinde deri altına verilir, bu uygulama sayesinde aynı zamanda cildin, UV ışınları, alkol ve sigara gibi olumsuz etkenlerden dolayı görülen protein eksiklikleri tamamlanır. Bu sayede ciltte gün geçtikçe gençleşen bir görünüm ortaya çıkar.

Somonun verdiği parlak ve aydınlık görünüm yanında, cildin sıkılaşması, elastikiyetinin artması ve nem kazanması da önemli etkileridir. Ciltteki çoğu vitamin ve protein ihtiyaçlarını sağlayan Somon tedavisi, doğal onarım yapan ve cildin gençleşmesini sağlayan bir yontemdir.

DNA'nın somon ile birlikte kullandığımız aşısının en önemli etkisi lifting sağlamaktır, aşağıya doğru sarkmış olan yanakları sıkılaştırır toparlar ve daha diri bir hale getirir, somon aşısı ile birlikte kombinasyonu adeta muhteşemdir. Tek başına da çok rahatlıkla uygulanabilir.

Nasıl uygulanır?
Hastanın cildine lokal anestezik krem uygulanır 15-20 dakika kadar beklenir. 1-2 santim aralıklarla cildinize aşı enjekte edilir, hafif bir pembelik ve iğne izleri haricinde sizi rahatsız edecek bir durum söz konusu olmaz.

Etki ne zaman görülür?
İlk seanstan itibaren etki görmeye başlarsınız cildiniz ışıldamaya ve daha diri görünmeye başlar.

Uygulama sıklığı?
Bir hafta on gün ara ile üç ila beş seans yapılabilir. Altı ayda bir yapılması uygundur ara seanslar yapılırsa etki bir yıla kadar devam edebilir.

Somon DNA
diger-ameliyatsiz.png

AMELİYATSIZ ESTETİK


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.