Somon ve Dmae

Somon ve Dmae

Somon Aşısı, cildimizin güneş etkisi, kötü faktörlerden korumak için yeniden yapılandırmak için güvenli antiage aşılardandır. Somon DNA aşısının birinci önemli etkisi içerdiği hyalüronik asit sayesinde cildin yaşla birlikte kaybettiği nemin tekrar geri kazandırılmasıdır. İkinci aşamada somon balıklarının sütlerinden elde edilen serum minik zerkler halinde deri altına verilir, bu uygulama sayesinde aynı zamanda cildin, UV ışınları, alkol ve sigara gibi olumsuz etkenlerden dolayı görülen protein eksiklikleri tamamlanır. Bu sayede ciltte gün geçtikçe gençleşen bir görünüm ortaya çıkar. Somonun verdiği parlak ve aydınlık görünüm yanında, cildin sıkılaşması, elastikiyetinin artması ve nem kazanması da önemli etkileridir. Ciltteki çoğu vitamin ve protein ihtiyaçlarını sağlayan Somon tedavisi, doğal onarım yapan ve cildin gençleşmesini sağlayan bir yontemdir.

DMAE nin somon ile birlikte kullandığımız aşısının en önemli etkisi lifting sağlamaktır, aşağıya doğru sarkmış olan yanakları sıkılaştırır toparlar ve daha diri bir hale getirir, somon aşısı ile birlikte kombinasyonu adeta muhteşemdir. Tek başına da çok rahatlıkla uygulanabilir.

Nasil uygulanir?
Hastanın cildine lokal anestezik krem uygulanır 15-20 dakika kadar beklenir. 1-2 santim aralıklarla cildinize aşı enjekte edilir, hafif bir pembelik ve iğne izleri haricinde sizi rahatsız edecek bir durum söz konusu olmaz.

Etki ne zaman görülür?
İlk seanstan itibaren etki görmeye başlarsınız cildiniz ışıldamaya ve daha diri görünmeye başlar.

Uygulama sıklığı?
Bir hafta on gün ara ile üç ila beş seans yapılabilir. Altı ayda bir yapılması uygundur ara seanslar yapılırsa etki bir yıla kadar devam edebilir.

Merak Ettiğiniz Tüm Sorularınızı Doktorumuza Sorabilirsiniz.

Preservation Rhinoplasty, Rekonstrüktif Cerrahi, Estetik Cerrahi, Trend Uygulamalar ve danışmak istediğiniz daha bir çok konu hakkında...