Trilipo

Yüz ve vücut toparlama | Selülit tedavisi

Kadınların östrojen salınımına, yeme içme dengesine bağlı olarak vucüdunda selülit ve bölgesel fazlalıklar oluşabilir. Doğum sonrası oluşan ödem ve şişkinlik için de trilipo oldukça başarılı bir tedavi yöntemidir.

Trilipo Radyo Frekans ve kas aktivasyonu ile iki farklı kombinasyonun muhteşem bir uyumudur. Uygulama esnasında radyo frekansın cilt altında oluşturduğu 42/43 derece sıcaklıkla, oradaki liflerin sıkılaşması sağlanarak adeta bir ütü görevi görür.

Cildin pürüzsüz ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Kas aktivasyonu sayesinde ise oradaki yağları parçalayarak dolasıma katılmasını sağlar. Uygulama en çok göbek bölgesi ve basen bölgesindeki pürüzsüzleştirmeyi hedefler. Amaç ciltte sıkılaşma sağlamaktır. İşlem süresi yaklaşık 40 dakika kadar olup her bölge için farklı süre olabilir. Radyo Frekans ve kas aktivasyonu programı uygulandıktan sonra tıpkı spor yapmış gibi bu bölgede bir pembelik oluşur. Göbek bölgesinde uygulama yapılmış ise spor sonrası hamlık ağrısı dediğimiz bir durum meydana gelebilir. Bağırsak hareketlerini de hızlandırır. Uygulamadan hemen sonra yürüyüş yapmak etkinliği arttırır ve günde ortalama 1 veya 2 litre su içilmesi gerekir.

Etki ne zaman görülür?

İkinci seanstan itibaren etki hissedilmeye başlanır. En az altı seans uygulama yapıldıktan sonra kesin etki görülür.

Trilipo
diger-ameliyatsiz.png

AMELİYATSIZ ESTETİK


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.