Meme Büyültme

Meme Büyültme

Evet, en çok uygulanan ve hastaları en çok memnun eden operasyonlardan bir tanesi de kişilerin yeteri kadar büyük görmedikleri göğüslerini istenilen boyutlara getirmek için son derece yüksek memnuniyet oranları olan meme büyütme ameliyatlarıdır. Önemli noktalardan bir tanesi protezin konulacağı yerdir. Yeterli meme dokusu olmaması durumunda protez kas altına yerleştirilir. Diğer bir konu ise protezin nereden koyulacağıdır. Ben meme altı oluğunu tercih ediyorum. Meme ameliyatlarında protezin konulacağı üç bölge vardır; bunlar koltuk altı, meme başı ve meme altı oluğudur.

Neden meme altı oluğu? Gerekli bilgi muayene esnasında sebepleriyle birlikte açıklanacaktır. Bir diğer husus ise protezin nereye konulacağıdır. Protez, meme altına, göğüs kası zarının altına, kasın altına ya da bunların kombinasyonlarını içeren hasta için en doğru plana konulur. Hastanın muayenesine göre en uygun yer tespit edilir.

Peki hangi tip protez yuvarlak mı yada anatomik (damla) mi? Bu karar ise sizinle görüşmemizi ve muayenemizi yaptıktan sonra alacağımız bir karardır. 

Merak Ettiğiniz Tüm Sorularınızı Doktorumuza Sorabilirsiniz.

Preservation Rhinoplasty, Rekonstrüktif Cerrahi, Estetik Cerrahi, Trend Uygulamalar ve danışmak istediğiniz daha bir çok konu hakkında...