Göz Çevresi Estetiği

Blefaroplasti

Göz Kapağı ve Kaş (Blefaroplasti)

Yüzün ifadesinde oldukça büyük bir öneme sahip olan gözlerin, kişiyi son derece solgun, yorgun, durgun, üzüntülü gösterebileceği gibi mutlu heyecanlı sevinçli ve coşkulu göstermesi de mümkündür. Göz kapaklarındaki yaşlanma belirtilerini alt ve üst göz kapağına uyguladığım cerrahi yöntemlerle ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır. Üst göz kapağında derinin fazlası ve fazla olan yağların çıkartılması ve uygun planda yeniden yerleştirilmesini gerçekleştirirken alt göz kapağında uygun hastalarda izsiz, göz kapağının içinden yapmış olduğum operasyon ile torbalanmalardan ve yaşlı ifadeden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Bu işlem lokal anestezi altında yapılabileceği gibi geniş bir alana uygulandığında genel anestezi altında yapmak daha doğru olacaktır. Gerekirse bir gün hastanede kalınır, takiben kısa süre içerisinde hastalarım sosyal yaşantılarına ve işlerine geri dönebilmektedirler. Birkaç hafta içerisinde ödemler azalır ve ameliyatın sonuçları çok daha iyi gözlemlenmeye başlanır.

Göz Çevresi Estetiğinde (Blefarplasti) bir dizi işlemin kombine olarak uygulanması ile göz çevresinin tamamen yenilenerek gençleştirilmesi ve bakışlarda daha genç ve etkileyici ifadeyi oluşturmak mümkün!

Badem Göz Estetiği

Badem Göz Estetiği (Lateral Kantoplasti) bu uygulamalar arasında majör olarak öne çıkan oldukça tercih edilen minimal invaziv bir cerrahidir. Bakışların daha çekici bir ifadeye kavuşmasını hedefleyen Badem Göz Estetiği, gözlerin dış yan birleşme noktasının (lateral kantus) yukarı doğru çekilmesi esasına dayanır. Badem Göz Estetiği kalıcı bir operasyondur.

Badem Göz Ameliyatı kısa süren ve iyileşme süresi kısa olan bir işlemdir.

Göz Estetiği

Göz Çevresi Estetiğinde Kombine Uygulamalar Nelerdir?

Göz Kapağı Estetiği göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek; doğal görünümü bozan göz altı ve üstü yağ torbalanmaları ile gözü perdeleyebilen sarkmış cilt ve cilt fazlalıklarını yok etmek, göz çevresindeki kırışıklıklardan arındırmak amacıyla yapılan bir cerrahi prosedürdür. ⠀ ⠀
Göz yaşı bezinin sarkması gibi sorunlarda da tedavi yöntemi olarak başvurulan yöntemdir. ⠀
Hastanın kaş düşüklüğü de mevcutsa aynı ameliyat planında kombine bir yöntemle askılama yöntemi uygulanabilmektedir. ⠀
İyileşme sürecini olumsuz etkileyebilecek tıbbi bir rahatsızlığı olmayan sağlıklı her kişi bu ameliyat için aday olabilir.

diger-yuz.png

YÜZ ESTETİĞİ


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.