LIPOSUCTION (Liposakşın)

Yağ alma ya da liposakşın denildiğinde bir çok kişinin sandığının aksine bir zayıflama ameliyatı değil kişinin bölgesel yağlardan arındırılarak ona uygun form verilmesi işlemidir. Vücutta yağın depolandığı hemen her bölgede uygulamak mümkündür. Ancak buna karar vermek son derece önemlidir.

Bölgesel yağ birikimleri olanlar ameliyat için en uygun adaylardır. Liposakşın aslında Liposhaping, liposculpturing, bodyshaping, body-conturing gibi farklı terimlerin hepsini içine alan bir terimdir. Hepsinin aslı yağ alma esasına dayanır. Lazer ile yağ alma, ultrason yardımı ile yağ alma ya da klasik yöntemle yağ almada işlem uygun yapıldığında hepsi benzer sonuçlar verir. Ameliyat sonrasında uygun korse ve bandajların kullanılması ödemlerim daha hızlı atılmasına yardımcı olur. Operasyona bağlı nihai sonuçları görmek bir kaç ayı bulabilir. Bu esnada spor ve uygun beslenme ile sonuçları daha iyi hale getirmek mümkündür.

Karın Germe ve Liposuction Birlikte Uygulanabilir mi?

Karın bölgesinde alınan kilolar genellikle vermesi daha zor olması nedeniyle estetik cerrahi yoğunlukla tercih edilmektedir. Karın bölgesinde karın germe ve liposuction kombinasyonu hastanın uygun olması durumunda birlikte uygulanabilir. Göbek ve bel yağlarını alarak bel oyuntusunu belirginleştirmek amaçlı uygulanan bu kombinasyon ameliyatı kişiyi bir anda forma sokar. Ameliyat sonrası düzenli spor ve dengeli beslenme şarttır. ⠀

Karın Germe ve Liposuction
LIPOSUCTION (Liposakşın), YAĞ ALMA
diger-konular.png

VÜCUT ESTETİĞİ


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.