Meme Dikleştirme

Memeye hacimsel bir küçültme yapmadan meme sarkıklığını ortadan kaldırma işlemleri ile memeleriniz hem daha doğal hem dik hem de daha sıkı bir yapıya kavuşturulduğu ameliyatlardır.

Meme sarkıklığı memenin hem meme dokusunun hem meme cildinin hem de meme başının aşağıya doğru yer değiştirmesi neticesinde ortaya çıkan bir tablodur. Genellikle doğum sonrasında görülürler, ancak aşırı kilo alıp verme ya da bir sebebe bağlı olmaksızın görülebilirler. Tüm bu negatif durumu meme dikleştirme operasyonlarıyla yeniden eski haline getirmek mümkündür. Memelerin toparlanması, dikleştirilmesi işlemi tarafımca en az iz prensipleri ve kendi geliştirdiğim modifikasyonlar ile şimdi çok daha etkin.

Bazı durumlarda meme cildi son derece sarkık ve meme küçük olabilir bu gibi durumlarda meme dikleştirme ile birlikte meme büyütme yapılması en doğal ve en verimli sonucu ortaya çıkartacaktır. Dolayısıyla memesi sarkık olan hastalarda meme küçüklüğü de mevcut ise hem memeyi bir protez ile büyütmek hem de meme dikleştirme prosedürlerini bir arada kullanarak güzel ve atraktif memelere kavuşmak sizin de hakkınız.

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirmede Hangi Durumlarda Protez Kullanılır?

Meme dikleştirme ameliyatı yapısal olmasının yanında, yaş almaya, aşırı kilo kaybına bağlı olarak ya da doğumlar nedeniyle içi boşalarak memesi sarkan kişilere uygulanır. Bu ameliyatla meme başları olması gereken yere taşınırken, meme dokusu şekillendirilir. Glandı (meme bezi) sarkmış memenin, meme hacminin büyük kısmı alt tarafındadır. Dekolte kısmını oluşturabilmek için protezden yararlanılarak dikleştirme ile kombine olarak kullanılır. Dikleştirme ve meme büyütme birlikte gerçekleştirilmiş olur.⠀

Meme Dikleştirme
diger-meme.png

MEME ESTETİĞİ


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.