İğneli Radyo Frekans

Ameliyatsız Yüz Germe

İğneli Radyo Frekans enerjisi ile yeni bir cilde sahip olmak mümkün. İki farklı sistemden oluşan bu teknoloji yeniden yapılandırmayı hedefliyor. Hibrit enerji ve fraksiyonel başlık ile medikal estetik de yeni bir dönem açıyor. Hibrit enerji herhangi bir iyileşme süreci gerektirmeden hacim kazandıran güvenilir bir uygulama bu uygulamadaki amaç elektriksel mikro ablazyon yapmak, hem dermisi hem de epidermisde herhangi bir yan etki oluşturmadan bir iyileşme süreci gerektirmeden ikili bir etki yaratmaktır. Yararları dermal völüm artışı sağlayarak dolgu etkisi yaratmak, minimal yüz germe etkisi, konforlu iyileşme süreci, deri yaşlanmasını önleyici, gözenekler de sıkılaşma sağlayan bir uygulamadır.
Fraksiyonel Radyo Frekans enerjisi deride bir yenilenme işlemi sağlar yarattığı mikro hasar doğal yara iyileşmesi mekanizmasını tetikler ve bu sayede yeni kolajen oluşumu sağlıklı bir doku gelişimi meydana gelir.

Bu iki uygulama ile yüzeyel pürüzler giderilir leke ve skar görünümünde azalma sağlayarak cildi daha mükemmel görünüme kavuşturur.

İğneli Radyo Frekans uygulamalarında amaç genel anlamda daha genç daha sıkı bir cilde kavuşmaktır.Ayrıca daha sıkılaşmış gözenekler sağlar, sivilce lekelerinden ve sivilce izlerinden kurtulmayı hedefler, aynı zamanda minimal bir volüm artışı da sağlar.

İğneli Radyo Frekans / Ameliyatsız Yüz Germe
İğneli Radyo Frekans / Ameliyatsız Yüz Germe
diger-ameliyatsiz.png

AMELİYATSIZ ESTETİK


İletişim Bilgileri

bilgi {@} mithatakan.com

Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.